To nejlepší, co můžete pro životnost svého kola udělat, je udržovat své kolo čisté. Pravidelné mytí je tím nejnutnějším základem servisu. U nás v Ráji myjeme kola opravdu poctivě a používáme profesionální mycí prostředky určené speciálně pro kola.

Proč si nechat umýt kolo u nás?

Ne každý má možnost umýt pořádně a pohodlně své kolo. Navíc pokud nemáte k dispozici odpovídající vybavení a správné čistící prostředky, můžete nadělat víc škody než užitku.

  • Vaše kolo umyjeme v nízkotlaké myčce.
  • Ručně a zvlášť šetrně omyjeme ty komponenty, které nejsou vhodné pro strojové mytí.
  • Při mytí používáme pouze prostředky od značky Peaty’s, určené speciálně pro kola.
 
Mytí kola lze objednat samostatně nebo jako doplňkovou službu k základnímu servisnímu balíčku. V rámci velkého servisního balíčku vaše kolo vždy umyjeme.

Objednejte si mytí kola

Načítám...

Odesláním rezervace souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Cyklo kosmetika PEATY'S

K mytí kol přistupujeme šetrně a zodpovědně. V našem servisu používáme speciální kosmetické prostředky firmy PEATY’S, které byly vyvinuty pro profesionální ochranu jízdních kol. Na rozdíl od běžných čistících prostředků jsou PEATY’S šetrné k jednotlivým komponentům, ale také k přírodě.

Veškeré námi používané kosmetické prostředky PEATY’S si můžete rovněž zakoupit na našem e-shopu a prodejně. Aktuální nabídku najdete na ceskyraj.com/peatys.